سوئیچ 9900

مرور کلی

9900

سری پلتفرم ماژولار سوییچ آلکاتل لوسنت دارای ظرفیت بالا و اجرایی بسیار فوق العاده در ماژول های Lan Ethernet دارد.این سوییچ ها در محیط هایEnterprise ، سرویس های پروایدر و دیتا سنتر عملکرد فوق العاده ای دارند.

سوییچ آلکاتل لوسنت 9900 از سیستم عامل AOS پشتیبانی می کند و سیستم عامل آن برای SDN  طراحی شده است که باعث می شود شبکه در لایه های 2 و 3 بدون هرگونه وقفه و قطعی به کار خود ادامه دهد. این سوییچ نه تنها یک پلتفرم چند گانه ی ماژولار به حساب می آید بلکه از ظرفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. این پلتفرم می تواند بصورت خطی گنجایش سوییچینگ را اندازه گیری کند و بوسیله ی تکنولوژی شاسی مجازی، ظرفیتی معادل دهها ترابایت را فراهم آورد. در واقع این طراحی ماژولار یک نوع صرفه جویی در سرمایه گذاری نیز بحساب می آید که بعدها می توان اینترفیس های آن را تا ظرفیت 25/40/50/100 G ارتقاء داد.

همچنین این سوییچ بسیار مناسب محیط های Edge, Enterprise Core پراکنده(Aggregation)  می باشد. Redundancy و سیستم تجهیزات متناسب برای این پلتفرم بصورت غیر همزمان انجام می شود. سری سوییچ آلکاتل لوسنت 9900 از پورت های ماژولار10 Gig E , 1 Gig E , 60 Gig E  در یک شاسیII-RU  پشتیبانی میکند و دارای بیشترین ظرفیت پورت های 10 Gig E , 1 Gig E در این کلاس می باشد.

همچنین در این سطح، این سوییچ از بالاترین ظرفیت PoE پشتیبانی می کند و ظرفیت آن معادل 10080 W  می باشد. کارت PoE گیگا بیتی آن از 8 پورت HPoE (75w) و 40 پورت PoE (30w) طبق استاندارد 802. 3at پشتیبانی می کند.

البته شایان ذکر است که تمامی این پورت های PoE طبق استاندارد IEEE 802.at/ at فعال می باشد. با این حال تمامی این مدل ها، دارای مصرف برق بسیار پایینی می باشند که آن ها را به سوییچ های بسیار کم مصرفی نیز مبدل ساخته است.

تکنولوِژی هوشمندAlcatel Lucent Enterprise  نیز روی شاسی سوییچ LAN ماژولار 9900 فعال می باشد که نه تنها بصورت کاملا اتوماتیک پیکربندی می شود بلکه سیستم خنک کننده ی آن نیز کاملا بصورت اتوماتیک راه اندازی می شود. تکنولوژی این پلتفرم طبق استانداردهای پروتوکل IEEE  ساخته شده است مانند:  Bridging از طریق کوتاهترین مسیر ممکن برای سرویس های  Bridge  و Router  روتر (802.1ag / SPBM) VNP, MVRP  طبق استاندارد 802.3ad / 802.1ax (LACP) و برنامه های پیش فرض تولید شده توسط آلکاتل لوسنت برای پیدا کردن توپولوژی و پروتوکل مورد نیاز به صورت کاملا اتوماتیک
 • Extreme Products

  امکان ارائه تمامی محصولات قابل ارائه توسط Company
 • Cisco Produscts

  امکان ارائه تمامی محصولات قابل ارائه توسط Company
 • HPE Products

  امکان ارائه تمامی محصولات قابل ارائه توسط Company
 • ALE Products

  امکان ارائه تمامی محصولات قابل ارائه توسط Company
 • 1
 • 2
 • 3

آدرس شرکت

تهران، خیابان مطهری، رو به ر باشگاه بانک سپه،پلاک 32، ساختمان برگزیده، طبقه همکف واحد 5

شماره تماس: 88458018 و 88453865

با ما در تماس باشید